Kontakt Võta meiega ühendust

Alati valmis aitama

Kontakt

Firma nimi: AS OLBTAR
Reg. kood: 10244246

Juriidiline aadress:
Tehnika tee 6
Tõrvandi alevik
Ülenurme Vald
61715 Tartumaa
Eesti Vabariik

I

Telefon: +372 7311790, +372 7311791
Faks: +372 7311799
E-post: olbtar@olbtar.ee

VAT. Nr. EE100012901

Kontorihoone

Olbtar ja kontakt

Meeskond

logistik Marite Promvalds

Marite Promvalds

Logistik

+(372) 7311793, +(372) 53022974

E-post: marite@olbtar.ee

I

Valmo Sabre

Valmo Sabre

Logistik

Tel: +(372) 731 1791, +(372) 53334417

E-post: valmo@olbtar.ee

Mari Roosmaa

Logistik

+(372) 7311 790, +(372) 562 860 76

E-post: mari@olbtar.ee

Tarvi Olbrei

Nõukogu esimees

Tel: +(372) 7311792, +(372) 5105689

E-post: tarvi@olbtar.ee

 

Raiki Kalda

Logistik

+(372) 7311 790, +(372) 5333 4446

E-post: raiki@olbtar.ee

 

Toomas Olbrei

Juhataja

Tel: +(372) 7311792, +(372) 5012547

E-post: toomas@olbtar.ee

Soovid Rahvusvahelist Maanteetransporti?

Küsi meilt hinnapakkumist