transport suunal Eesti - Holland - Eesti

Veoteenus ja logistika otse teenusepakkujalt, täpselt ja usaldusväärselt

Sinu küsimustele vastab

Import

Valmo Sabre
Logistik
Tel: +37253334417 valmo@olbtar.ee

Import

Mari Roosmaa
Logistik
Tel: +37256286076 mari@olbtar.ee

Katame Hollandi iganädalaselt

Hollandi suunal oleme tegutsenud üle 20 aasta. Iganädalaselt liigub meil Hollandi-Eesti suunal ligi 20 autot, seega suudame pakkuda kiiret teenust terves riigis.

Täiskoormate ekspordiga Eestist Hollandisse tegeleme me vähe, osakoormatega rohkem, kuna koormus Inglismaa ja Prantsusmaa suunal on päris suur. Siiski on kõik pakkumised ja hinnapäringud transpordiks Hollandisse alati oodatud.

Täiskoorma toimetame kohale 4-7 päevaga. Osakoormad laeme nädala jooksul, komplekteerime oma laos nädala lõpus ja saadame nädalavahetusel välja. Nii jõuavad osakoormad Hollandisse esmaspäeval-teisipäeval.

Holland – Eesti

Täiskoormad Hollandist Baltikumi toome keskmiselt 4-5 päevaga. Osakoormate transport võtab aega 4-7 päeva. Transpordi aega mõjutavad juhi tööaeg, laevagraafikud ja võimalikud sõidukeelud. Osakoormate puhul ka see, kui kiiresti auto komplekteeritud saame.

Reeglina liigume koormaga Hollandist Saksamaale Travemünde või Kiel’i sadamasse. Sealt tuleme laevaga Lätti või Leetu ja edasi Eestisse. Mõnikord pakume juhtidele vaheldust maad mööda läbi Poola koju tulla.

4-5p

4-7p

HINNAPAKKUMISE SAAMISEKS KIRJUTA OLBTAR@OLBTAR.EE

Soovid Rahvusvahelist Maanteetransporti?

Küsi meilt hinnapakkumist