transport suunal Eesti - Luksemburg - Eesti

Veoteenus ja logistika otse teenusepakkujalt, täpselt ja usaldusväärselt

Sinu küsimustele vastab

Import

Valmo Sabre
Logistik
Tel: +37253334417 valmo@olbtar.ee

Import

Mari Roosmaa
Logistik
Tel: +37256286076 mari@olbtar.ee

Katame Luksemburgi iganädalaselt

Luksemburgi suunal oleme tegutsenud üle 20 aasta. Iganädalaselt liigub meil Luksemburgi – Eesti suunal vastavalt vajadusele kuni 10 autot, seega suudame pakkuda suhteliselt kiiret teenust.

Ekspordiga Eestist Luksemburgi tegeleme me vähe, kuna sellise teenuse jaoks pole palju nõudlust. Siiski on kõik pakkumised ja hinnapäringud transpordiks Luksemburgi alati oodatud.

Täiskoorma toimetame kohale 4-7 päevaga. Osakoormad laeme nädala jooksul, komplekteerime oma laos nädala lõpus ja saadame nädalavahetusel välja. Nii jõuavad osakoormad Luksemburgi esmaspäeval-teisipäeval.

Luksemburg – Eesti

Täiskoormad Luksemburgist Baltikumi toome keskmiselt 4-5 päevaga. Osakoormate transport võtab aega 4-7 päeva. Transpodi aega mõjutavad juhi tööaeg, laevagraafikud ja võimalikud liikumispiirangud. Osakoormate puhul ka see, kui kiiresti auto komplekteeritud saame.

Reeglina liigume koormaga Belgiast läbi Hollandi Saksamaale Travemünde või Kiel’i sadamasse. Sealt tuleme laevaga Lätti või Leetu ja edasi Eestisse. Mõnikord pakume juhtidele vaheldust maadmööda läbi Poola koju tulla.

4-5p

4-7p

HINNAPAKKUMISE SAAMISEKS KIRJUTA OLBTAR@OLBTAR.EE

Soovid Rahvusvahelist Maanteetransporti?

Küsi meilt hinnapakkumist