transport suunal Eesti - Saksamaa - Eesti

Veoteenus ja logistika otse teenusepakkujalt, täpselt ja usaldusväärselt

Sinu küsimustele vastab

Import

Valmo Sabre
Logistik
Tel: +37253334417 valmo@olbtar.ee

Import

Mari Roosmaa
Logistik
Tel: +37256286076 mari@olbtar.ee

Katame Saksamaa iganädalaselt

Saksamaa suunal oleme tegutsenud juba üle 20 aasta. Täiskoormatega väljume tavaliselt Lääne-Saksamaa suunal nädalavahetusel ja laeme koormad maha nädala esimeses pooles (Transiitaeg 5-7 päeva).

Ida-Saksamaale viime kaupa harva, kuna meie põhitähelepanu on suunatud mujale. Iganädalaselt käib meil Lääne- ja Lõuna- Saksamaa eri nurkades 2-5 autot. Oleme koormaid toimetanud nii tööstuspiirkondadesse kui ka mägistele maastikele.

Saksamaa – Eesti

Lääne- Saksamaa ja eriti Saksa tööstuspiirkonnas suudame kaubad laadida 2-3 päeva jooksul, kuid Lõuna- Saksamaale liigutame oma autosid vastavalt vajadusele. Tavaliselt otsime autodele võimalikult lähedale sisekoormad, et ükski koorem laadimata ei jääks. Täiskoormaid ja osakoormaid oleme võimelised laadima 2-4 päeva jooksul.

Olenevalt laadimise asukohast toimetame täiskoormad kohale 4-7 päevaga ja osakoormad 4-9 päevaga. Kohaletoimetamine võib pikeneda sõidupiirangute tõttu Saksamaal ja mujal Euroopas. Teekond tagasi Eestisse kulgeb läbi Saksamaa sadamate Travemündes või Kielis, kust edasi tullakse vastavalt läbi Läti või leedu sadamate Eesti poole. Mõnikord tuleme tagasi ka mööda maad läbi Poola. Täpsed transiitajad täpsustavad üle meie logistikud.

Oleme aastate jooksul vedanud Saksamaale ja tagasi väga mitmeid kaubagruppe (nt. alkohol, metall, masinad ja seadmed, sealhulgas ka ohtlikud veosed). Võõrad pole ka ebastandardsete mõõtudega kaubad.

4-7p

4-9p

HINNAPAKKUMISE SAAMISEKS KIRJUTA OLBTAR@OLBTAR.EE

Ohtlikud veosed 

Meie autojuhtidel on läbitud ADR koolitus ja reeglina ka pikaajaline kogemus ADR kaupade veol.

Loe täpsemalt siit

Meie masinad ja treilerid

Meil on kokku 50 autot (enamuses DAF tehase toodang) ja üle 50 haagise. Meie masinapark on kvaliteetne ning Euroopas transpordis laialt kasutusel.

Kaubaveoks kasutame enamasti tentidega mega-haagiseid, aga ka tavalisi tenthaagiseid. Autopargi hooldamiseks on meil oma kaasaegne remondihall koos kõikide võimalustega veokite ning haagiste täisremondiks.

Meil on tööl tublid ja kogenud lukksepad, kes ei jää hätta ka keerulisemates küsimuste puhul hätta.

Täpsemalt saad lugeda siit

Soovid Rahvusvahelist Maanteetransporti?

Küsi meilt hinnapakkumist