transport suunal Eesti - Iirimaa - Eesti

Veoteenus ja logistika otse teenusepakkujalt, täpselt ja usaldusväärselt

Sinu küsimustele vastab

Import

Valmo Sabre
Logistik
Tel: +37253334417 valmo@olbtar.ee

Import

Mari Roosmaa
Logistik
Tel: +37256286076 mari@olbtar.ee

Sinu küsimustele vastab

Eksport

Raiki Kalda
Logistik
Tel:+37253334446 raiki@olbtar.ee

Eksport

Marko Katsan
Logistik
Tel: +37253022974 marko@olbtar.ee

Maanteetransport Iirimaaga

Iirimaa suunal oleme veoteenust pakkunud juba kaheksa aastat. Selle aja jooksul oleme sinna teinud üle 100 reisi.

Iirimaale väljuvad autod vastavalt vajadusele, kuna püsivat nõudlust sellel suunal pole. Kasutame oma Suurbritannia autosid ka Iirimaal teenuse pakkumiseks.

Iganädalaselt väljub meil Suurbritannia suunal ligikaudu kakskümmend autot, mis katavad kogu saareriigi ja ka Iirimaa. Tänu sellele suudame ka Iirimaal kiirelt reageerida ning tavaliselt kauba laadida kolme-viie päeva jooksul alates tellimuse esitamisest.

Tänu usaldusväärsele kohalikule partnerile suudame osakoormad ja väiksemad saadetised kiiresti ära tuua ka Iirimaa kõrvalisematest ning raskesti ligipääsetavatest paikadest.

Iirimaa – Eesti

Täiskoormad Iirimaalt Eestisse toome ära 5-7 päevaga, sõltuvalt autojuhi tööajast ning võimalikest sõidukeeldudest Saksamaal ja Poolas.
Osakoormate transport Iirimaalt Eestisse võtab aega tavaliselt 5-9 päeva.

Laadides osakoorma Iirimaal esmaspäev-kolmapäev, jõuab kaup Eestisse järgmine esmaspäev-teisipäev. Laadides osakoorma Iirimaal neljapäev-reede, jõuab kaup Eestisse hiljemalt järgmine reede.

Viivitusi võivad tekitada tormid merel, mille tõttu jäävad Suurbritannia ja mandri vahet käivad praamid graafikust maha ning sadamatesse tekivad pikad järjekorrad.

Meie tavapärane marsruut Iirimaalt Eestisse kulgeb reeglina praamiga Dublinist Holyheadi, edasi Doverist Dunkerque’sse Prantsusmaal, seejärel maad mööda läbi Belgia, Hollandi ja Saksamaa ning Travemünde või Kieli sadamast laevaga Lätti või Leetu, mõnikord ka mööda maad läbi Poola.

Iirimaalt Eestisse oleme toonud kõrgtehnoloogilist elektroonikat, masinaid, seadmeid ja muud.

5-7p

5-9p

HINNAPAKKUMISE SAAMISEKS KIRJUTA OLBTAR@OLBTAR.EE

Soovid Rahvusvahelist Maanteetransporti?

Küsi meilt hinnapakkumist